ملک سلمان با صدور دستوری پادشاهی چند مقام سعودی را عزل و جانشین‌های آن‌ها را منصوب کرد.

به نقل از خبرگزاری عربستان سعودی "واس"، ملک سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان دستوری پادشاهی را برای عزل و نصب تعدادی از مقامات بلند پایه سعودی صادر کرد.

براساس این دستور، محمد بن طاهر بنتن، وزیر حج و عمره از سمت خود برکنار و عصام بن سعد بن سعید به عنوان جانشین او در وزارت حج و عمره و وزیر مشاور پادشاه منصوب شد.

همچنین، ابراهیم بن سلیمان بن عبدالله رئیس دادگاه عالی اداری این کشور از مقام خود عزل و علی بن سلیمان السعودی به عنوان جانشین او در این سمت منصوب شد.

پادشاه سعودی، عبدالهادی بن احمد المنصوری را از سمت ریاست سازمان هواپیمایی عربستان سعودی برکنار و عبدالعزیز بن عبدالله الدعیلج را به عنوان جانشین او انتخاب کرد.

در حکمی دیگر از ملک سلمان، عبدالهادی بن احمد المنصوری به عنوان دستیار وزیر خارجه در امور اجرایی و عبدالعزیز بن عبدالرحمن بن العزیز العریفی  به عنوان دستیاور وزیر ترابری این کشور منصوب شدند.

همچنین محمد بن طویلع السلمی دستیار وزیر منابع انسانی و توسعه اجتماعی از این سمت برکنار و ماهر بن عبدالرحمن بن إبراهیم القاسم به عنوان معاون وزیر منابع انسانی و توسعه اجتماعی منصوب شد.

براساس این دستور پادشاه سعودی، سمیر بن عبدالعزیز بن محمد الطبیب هم به عنوان مشاور دبیرکلی کابینه وزرا منصوب شد.

انتهای پیام/

جدیدترین قیمت مرغ، گوشت و میوه در میادین

علت مرگ دیگو مارادونا سکته قبلی اعلام شد، در حالی که چند هفته قبل از مرگش تحت عمل جراحی مغز قرار گرف

تظاهرات خیابانی در آرژانتین علیه مرگ مشکوک مارادونا

بن ,منصوب ,وزیر ,سعودی ,عبدالعزیز ,پادشاه ,به عنوان ,منصوب شد ,عبدالعزیز بن ,عنوان جانشین ,جانشین او ,وزیر منابع انسانی

مشخصات

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

sanjesheamirkabir avpl persia-translations moshavertel ♡ گذرگاه عشق ♡ smsreson2 سفارش قالب های زیبا koohsaranp Jacquelyn's life 19546760